PASSA PÅ OCH PRÖVA EN GRUPP COACH UNDER UTBILDNING

Känner DU för att pröva på Coaching Missa inte detta tillfälle.
Testa en Coach under utbildning av Livscoachakademin
Endera genom telefon Coaching eller genom fysiskt möte. 
Kostnad efter överenskommelse

Coachen har de bästa frågorna och du de bästa svaren.
”Gör du det du alltid har gjort får du det du alltid fått.”

* fokuserar på det du vill ha & det du vill uppnå,
* utmanar begränsande övertygelser och hinder.
* får dig att se dig själv och din verklighet i nya perspektiv..
* hjälper dig att få tillgång till dina resurser.
* stimulerar till nya tankar.
* hjälper dig att handla, agera mot dina mål.

Linn Fjällmo Vestin
Valbo
0730 665259
linnfjallmovestin@hotmail.com
 
Peter krig
Vårgårda
0706-907955
peter.krig@icloud.com
 
Helen Hindhammar
Lidköping
070-2438072
h.hindhammar@gmail.com
 
Frida Andersson
Bälinge
0709728664
frida.aloppe@gmail.com
 
Monika Fijalkowski
Helsingborg
0708148224
mfijalkowski@hotmail.com
 
Emma Nordström
Linköping
073-904 72 49
emma@emmacoaching.se
 
Ellinor Gårdeke
Eskilstuna
070-734 86 09
friskvard04@hotmail.com
 
Cat SilverJarl
Eskilstuna
070-7486342
silverjarl@icloud.com
 
Johan Kanrell
Östhammar
070-392 67 60
johan.kanrell@LIVE.COM
 
Samantha Widerholm
Östhammar
0739-607068
Tirasmamma@live.com
 
Naida Börjesson
Sollentuna
0708877657
naida.borjesson13@gmail.com
 
Angelica Ceder
Oxelösund
070-4749326
angelicaceder@live.se
 
Helena Wennberg
Huddinge
076-0205785
helenawennberg@gmail.com
 
Maria Ceder
Oxelösund
mariaceder@live.se
0704478692
 
Jörgen Nelsäter
Lindesberg
070-4612700
jorgen@nelsater.net
 
Sara Lindlöf
Lindesberg
072-4748400
sara@lindehundcenter.se
 
Mia Sellholm
Köping
0722379925
maria.sellholm@outlook.com
 
Helena Hellström
Ljungby
0706-487956
helena.hellstrom@gmail.com
 
Åsa Albinsson Grupp Coach
Bohus-björkö
asa_albinsson@hotmail.com
0737651044
 
Carina Henriksson Gruppcoach
Kiruna
operavildmark@hotmail.com
070-6859571
 
Elin Starrin Gruppcoach
Huddinge
0725886300
elin@starrin.se
 
Ritva Tammela, Gruppcoach
Sandviken
070-433 16 63
ritva@ritvalivsdesigner.se
 
Ulrika Wennberg Gruppcoach
Huddinge
0707226332
ulrika.wennberg@adducam.com