NU finns möjligheten att Testa en Livscoach under utbildning
Känner DU för att pröva på Coaching Missa inte detta tillfälle
Endera genom telefon Coaching eller genom fysiskt möte
Ta kontakt med någon av nedanstående per mail eller tel
Kostnad enligt överenskommelse

Coachen har de bästa frågorna och du de bästa svaren.
”Gör du det du alltid har gjort får du det du alltid fått.”

* fokuserar på det du vill ha & det du vill uppnå,
* utmanar begränsande övertygelser och hinder.
* får dig att se dig själv och din verklighet i nya perspektiv..
* hjälper dig att få tillgång till dina resurser.
* stimulerar till nya tankar.
* hjälper dig att handla, agera mot dina mål.

Vad kan du få ut av coaching?

Ökad självkänsla, självinsikt, motivation och initiativförmåga
Koncentrera dig på det som är viktigt,
Identifiera vad i ditt liv som ger energi
Bli effektivare med din tid och dina arbetsuppgifter
Identifiera utvecklingsmöjligheter i din yrkesroll, övriga roller
Ta reda på vad som hindrar dig från att göra vissa saker?
Lära dig att hantera och minimera stress
Få mod och kraft att våga.
Se nya infallsvinklar, testa nya saker

 

Frida Hedvall
Tyresö
frida_hedvall@hotmail.com
073-5998475

Samantha Widerholm
Öregrund
0739-607068
Tirasmamma@live.com

Jimmy Wetterberg
Bromma
0707-479357
jimmy.wetterberg@live.se
http://enannansynvinkel.se/

Ylva Fröjd
Norrköping
0704963795
ylvafrojd@telia.com

Gunilla Rockström
Norrköping
0734076398
gunilla.rockstrom@gmail.com

Angelica Eklund
Norrköping
0722064557
angee_@live.se

Evelina Lenne
Stora Skedvi
070-2938021
evelina.@gmail.com
Hemsida:coach-me.se
FB sida: Coach-me

Jeanette mikkelsen
Eskilstuna
0768182026
info@jmledarskap.se
Hemsida: jmledarskap.se
FB sida: jmledarskap

Magnus Sonesson
Borlänge
076-8033313
magnus.sonesson@hotmail.com

Emma Rothoff
Umeå
0738069011
emmarothoff@hotmail.com

Lena Stridsman Persson
Västerås
070-228 24 44
lenastridsman@hotmail.com

Maria Nyquist
Oskarshamn
0709-464147
maria.nyquist@hotmail.se
Hemsida:sinnesportalen.se
FB sida: sinnesportalen

Handan Gul
Morgongåva
072-449 22 55
handan_gul@hotmail.com

Erik Slättberg
Örebro
0708722197
erik.slattberg@gmail.com
Hemsida: www.musicwitherik.com

Maria Krantz
Borlänge
0730-452455
mariakrantz69@gmail.com

Patricia Ahlin
Kungsör
070-786 02 70
info@harmonikallaren.se
Hemsida: harminikallaren.se

Linn Fjällmo Vestin
Valbo
0730665259
linnfjallmovestin@hotmail.com
http://skevalivet.wixsite.com/fjallmo
FB sida: Linn Fjällmo Vestin

Lena Larsson,
Sala
070-2397963
lena_b_larsson@hotmail.com

Madeleine Lindholm
Rejmyre
073-9740677
madeleine.lindholm@finspong.com

Sara Boughalmi
Vällingby
076-8254494
boughalmisara95@gmail.com

Elena Schelin
Saltsjö-Duvnäs
Stockholm
0729-690067
confettible@gmail.com

Kristina Wikström
Sundsvall
070-2892554
kristina.wikstrom8@gmail.com

Olle Samuelsson
Alingsås
0709 96 68 34
olle55samuelsson@gmail..com

Evy Arhusiander
Alingsås
0739650440
evy.arhusiander@gmail.com

My Wåhlander
Helsingborg
0734077448
my.wahlander@ambsweden.com

Maria Johansson
Varberg
0702 888093
info@barkbatcoaching.se
https://www.barkbatcoaching.se/

Liselotte Uvenkrans
Halmstad
073-893 29 91
lotta.uvenkrans@gmail.com

Cecilia Magnusson
Rolfstorp
0703-983094
Gofabcissi@gmail.com
FB sida: gofab-beauty
Insta: gofab-beauty

Ingrid Hermansson
Torslanda
0702 861696
ingrid.hermansson@yahoo.com

Hans Prytz
Hisings-Backa
0736-508208
hans_prytz@hotmail.com

Carina Spjut
Hisings-Backa
0768-665658
ecarinas@icloud.com

Rebecca Öhman
Mölndal
072-1599369
info@houseof.net
www.houseof.net